طراحي سايت حرفه اي طراحي سايت حرفه اي .

طراحي سايت حرفه اي

جاذبه هاي گردشگري وان

شهر وان تركيه جزء شهرهايي است كه بين توريست ها آن طور كه بايد و شايد، شناخته شده نيست ولي اخيرا مورد توجه بسياري از توريست ها، خصوصا ايراني ها قرار گرفته است و مي توان گفت تور وان اخيرا جزء تورهاي محبوب و پر طرفدار ايراني ها و خصوصا ايراني هاي مقيم مناطق شمال غربي كشور، به جهت نزديكي به اين منطقه شده است.گرچه هدف اصلي اكثر مسافران تور وان ، خريد پوشاك و كالا به علت قيمت مناسب و كيفيت بالاي اجناس مي باشد، اما نبايد قدمت تاريخي اين شهر زيبا و كوچك ناديده گرفته شود و هميشه در تور وان ديدن مكان هاي توريستي و جاذبه هاي گردشگري اين شهر زيبا توصيه مي شود.
آبشار مراديه
آبشار مراديه، بخش مهمي از زيبايي هاي طبيعي آناتولي شرقي محسوب مي شود، و از جمله مكان هاي ديدني وان است. تور وان براي كسب آرامش و تفريح اغلب از شهرهاي نزديك و در تابستان براي پيك نيك آخر هفته ترجيح داده مي شود و توصيه مي شود اگر گذرتان به شهر وان افتاد حتما از اين آبشار زيبا ديدن كنيد. تور وان به تازگي اين آبشار زيبا شروع به جلب توجه گردشگران خارجي نيز كرده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۹:۱۷ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

طراحي سايت فروشگاهي در تبريز

طراحي سايت فروشگاهي در تبريز

تبريز به عنوان يكي از كلان شهر هاي بزرگ ايران وبا داشتن جمعيت ميليوني از جمله شهرهايي ميباشد كه در بسياري ازصنايع و توليدات پيشرو بوده وهست،تبريز به عنوان شهر اولين ها هميشه سعي داشته است تا هرچه بهتر وبيشتر پيشرفت بكند. اين شهر با داشتن جوانان خلاق ونخبه والبته وجدان آگاه آنها در بسياري از زمينه هاي علمي و اقتصادي داراي طرحهاي بزرگ و ويژه بوده است. از جمله ي اين صنايع وتكنولوژي ميتوان به طراحي سايت فروشگاهي در تبريز نام برد، طراحان ونخبه گان كامپيوتر در تبريز با راه اندازي سايت هاي ويژه اي سعي دارند در ازدحام وشلوغي عصر حاضر خدمت بزرگي به خانواده ها وهم ميهنان ايراني بكنند،از آنجايي كه زمان وكم بود آن امروزه دغدغه ي بسياري از خانواده ه ميباشد
و به دليل اينكه بيشتر افراد وقت لازم براي خريد كردن از بين بازارهاي شلوغ شهر ها را ندارند بنابراين بيشتر آنها سعي دارند تا در كوتاه ترين زمان ممكن لوازم مورد نياز خود را تهيه كنند. جوانان خلاق شهر تبريز با طراحي سايت فروشگاهي در تبريز سعي كرده اند تا در كوتاه ترين زمان ممكن وبه آساني هرچه بيشتر با مراجعه كردن به صفحات اينترنتي تا حد زيادي بتوانند لوازم مورد نياز خود را تهيه كنند،اين سايتها با دارا بودن امكانات ويژه به مشتري اين امكان را ميدهند تا در هر مكان ودر هر زماني از روز وحتي شب با گشت و گذار در لابه لاي صفحات اينترنتي بتوانند با مطالعه ويژ گي هاي محصولات كه
به كامل ترين شكل ممكن در زير محصولات توضيح داده شده است برند مورد نظر خودرا تهيه كرده خريداري بنمايند، حتي طراحي سايت فروشگاهي در تبريز اين امكان را بوجود مي آورد كه مشتري با تحويل آن در درب منزل علاوه بر مشاهده ي كالا از صحت و سلامت آن نيز اطمينان حاصل كرده و خريدي آگاهانه وراحت داشته باشد.

سايت فروشگاهي به دليل راحتي گشت و گذار امروز دربين بسياري از افراد جامعه محبوبيت خاصي پيدا كرده است،اين سايت ها علاوه بر تنوع محصولات به دليل ارزاني قيمت ها نسبت به ساير فروشگاههاي زنجيره اي حاضر در سطح شهرها وهمچنين با تحويل كالا در درب منزل كه متقاضي ميتواند با آسايش در منزل محصول خودرا انتخاب كرده ودر زمان كوتاهي كه به شهرمبدا بستگي دارد وهمچنين به تعداد تقاضا، خريد خودرا كه توسط پست به آدرس مشتري ارسال ميشود تحويل گرفته وبا آسودگي خاطر پس از اطمينان حاصل كردن از درستي و سلامت آن وجه كالا پرداخت بكند.

طراحي فروشگاه اينترنتي در تبريز در سالهاي اخير رونق زيادي يافته است به گونه اي كه بسياري از شركت هاي كامپيوتري با روي آوردن به طراحي سايت فروشگاهي و با تبليغ بسياري از فروشگاههاي موجود در شهر تبريز توانسته اند تا حدود بسيار زيادي رضايت مندي متقاضيان خريد اينترنتي را كسب كرده ودر نتيجه باعث ظهور دريچه هاي تازه اي از تجارت و حتي تبليغات گشته اند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۹:۰۲ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

اجزاي طراحي سايت

اجزاي طراحي سايت 

اجزاي طراحي سايت در تبريز به شكل زير است :
خانه اصلي وبسايت و قالب سايت براي كاركرد بهتر و ظاهر مناسب براي بهبود بخشيدن به عملكرد بهتر وب سايت
جهت بخشيدن بازديد كنندگان به سمت وب سايت مشتريان باعث دسترسي آسان و دائمي مشتريان به وبسايت شما خواهد شد.
رنگ و حس بخشيدن به وب سايت مانند اضافه نمودن رنگ ,متن و گرافيك باعث اثر بخشي طراحي سايت در تبريز مي شود.
طراحي لوگو براي وب سايت درر سمت چپ سايت باعث ثبت شدن اطلاعات وبسايت شما در ذهن مشتريان مي شود.
نقشه وب سايت طراحي شده توسط شركت طراحي سايت در تبريز يك طرح كلي از وبسايت در اختيار مشتريان و بازديدكنندگان قرار مي دهد و باعث دسترسي آسان به سايت شما مي گردد.

وجود گزينه جست و جو در سايت به بازديدكنندگان توانايي پيدا كردن موضوع يا محصول مورد نظر با سليقه هاي متفاوت را مي دهد.

توضيحات در باره وب سايت ,يا سازمان و يا فرد مورد نظر شامل اهداف مجموعه و سازمان ,نام ,آدرس ,شماره تلفن و اي ميل است.

برنامه ريزي شركت طراحي سايت براي طراحي وب سايت

شركت طراحي سايت در تبريز براي طراحي وب سايت در تبريز با برنامه ريزي دقيق و اصولي پيش مي ورد.برنامه ريزي كي از مهم ترين مراحل براي طراحي وب سايت در تبريز مي باشد.قبل از طراحي وب سايت لازم است همانگونه كه براي ساخت خانه طراحي هاي مورد نظر را داريم ,طرح هايي نيز براي سايت داشته باشيم.براي مثال اگر ساخت خانه را بدون طرح و برنامه ريزي شروع كنيم در آخر خانه اي ناخوشايند و غير مطلوب خواهيم داشت.پس براي راه اندازي سايت در تبريز بايد از قبل برنامه ريزي داشته باشيم.

قدم هاي شركت طراحي سايت در تبريز براي طراحي يك وب سايت :

هدف بازديدكنندگان سايت را مشخص نماييد
هسته و مواد خود را سامان دهي نماييد 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۰:۰۰ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

طراحي سايت چيست ؟

طراحي سايت چيست ؟
طراحي وب سايت در تبريز فراهم اوردن سرويس ها و اطلاعات به صورت سازمان يافته درباره ي يك موضوع يا سازمان است. موفق بودن طراحي وب سايت تبريز بستگي به تعداد بازديدكنندگان از سايت و دسترسي اسان بازديدكنندگان به وب سايت است.يك طراحي وب سايت موثر و الهام بخش وابستگي زيادي به برقراري ارتباط با بازديدكنندگان دارد.
براي مثال اگر در طراحي سايت تبريز ، قالب سايت كسل كننده و بي روح باشد، بازديدكننده نخواهد توانست با وب سايت ارتباط برقرار كند و از صفحه خارج خواهد شد. اما اگر وبسايت به طور موثري خط اتصالي بين بازديد كننده و مجموعه باشد بازديد كننده حاضر به دريافت اطلاعات و اشتراك گذاري با وب سايت خواهد شد.در اين صورت بازديد كننده سناريو و تمامي اطلاعات موجود در وب سايت را در حافظه نگاه خواهد داشت , اطلاعات ان مجموعه در ذهن او مرتفع و مهم خواهد شد و نتيجه تمامي اين مراحل جلب اعتماد بازديد كننده به وب سايت خواهد شد. پس جهت طراحي سايت در تبريز حتما بايد از شركتهاي معتبري خدمات بگيريد.
شركت تجارت گستر شهريار برترين شركت طراحي وب سايت در تبريز با استفاده از تيم مجرب و تجربيات چندين ساله در زمينه طراحي وب سايت توانسته است تمامي خدمات و امكانات پيشرفته و مورد نظر مشتريان را براي انواع وب سايت فراهم آورد.

طراح سايت در تبريز مجموعه اي از اسناد و اطلاعات جمع اوري شده و نوشته شده در قالب html براي معرفي يك فرد ,يك سازمان تجاري و يا هر سازمان ديگري است.اما در اساس طراحي سايت در تبريز براي يك موضوع خاص و يا يك هدف خاص طراحي مي شود.

بسته به نقش طراحي سايت در تبريز ,دو نوع وب سايت داريم ,وب سايت استاتيك و وب سايت ديناميك.

در وب سايت استاتيك امكان تغيير ان وجود ندارد در حاليكه در وب سايت ديناميك امكان تغيير و دراوردن به شكل دلخواه وجود دارد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۲۱:۴۵ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

انواع روتاري جوينت

انواع روتاري جوينت

انواع روتاري جوينت در صنعت وجود دارد كه هر كدام با توجه به كاربرد آن استفاده مي شود . در اين مقاله به معرفي انواع روتاري جوينت ها مي پردازيم . بسياري  از بخش هاي روتاري جوينت معبر هاي چندگانه را بهم  وصل مي نمايند ,بعضي از انها براي تحت كنترل دراوردن شرايط خاص طراحي شده اند. مثلا روتاري جوينت خاصي وجود دارد كه همزمان بايد چندين ماده عبور دهد.

روتاري جوينت از نوع مستقيم  و سرراست ماده را مستقيما از روتاري به بيرون انتقال ميدهد.نوع ديگري از روتاري جوينت ,معبر زانويي نام دارد كه باعث مي شود كه ماده از مانع وچندين معبر عبور كند.روتاري جوينت چند  معبره بيشتر به سيلندر سوراخ شده شباهت دارد.در روتاري جوينت هاي چند معبره ,فضاهاي اتاق مانندي وجود دارد كه بوسيله معبرهاي روتاري جوينت از هم جدا شده اند تا ماده درون روتاري جوينت را از هم جدا نگه دارند.اين نوع  از روتاري جوينت ها بيشتر در صنايع پلاستيكي و ديگر محصولات نفتي استفاده ميشود.

منبع:انواع روتاري جوينت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۴۲:۴۵ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

روتاري جوينت چيست

روتاري جوينت براي انتقال مايع مانند آب ، هوا ، روغن هيدوليك ، خنك كننده و بخار از منابع ساكن به قطعات چرخشي به كار مي رود .
شير روتاري جوينت در طيف گسترده اي از صنايع از جمله اتوماسيون كارخانجات ، تجهيزات سنگين ، بسته بندي ، پزشكي ، نفت و گاز ، هوا فضا و … استفاده مي شود .

مفصل گردان ( مفصل چرخشي ):

مفصل گردان يا مفصل چرخشي قطعاتي دقيق براي ارتباط بين لوله هاي ثابت و قطعات دوار ماشين آلات مي باشند . و باعث انتقال مواد گازي ، مايع و يا نيمه جامد به ماشين آلات مي شوند . همچنين بسته به كاربرد آن مي تواند بيش از يك كانال داشته باشد .. تعداد كانال ها از ۲ تا ۳۵ كانال متفاوت است .

 

تعميرات روتاري جوينت :

از جمله خدمات شركت هيدروتب تعميرات روتاري جوينت مي باشد . در صورت ايراد در انواع روتاري جوينت شما مي توانيد با مراجعه به شركت ما و يا تماس با ما اطلاعاتي كسب كنيد.

قيمت روتاري جوينت :

روتاري جوينت در انواع مختلف و متفاوتي وجود دارند كه قيمت آن ها با توجه به كاربرد و كيفيت آن ها متفاوت مي باشد. هيدروتب هم انواع روتاري جوينت ها را براي كاربرد هاي مختلف توليد و عرضه مي كند . همچنين براي رفاه حال مشتريان خود قيمت روتاري جوينت خود را كاهش داده است .

منبع:روتاري جوينت چيست


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۵۷:۲۴ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

روتاري جوينت چيست

روتاري جوينت براي انتقال مايع مانند آب ، هوا ، روغن هيدوليك ، خنك كننده و بخار از منابع ساكن به قطعات چرخشي به كار مي رود .
شير روتاري جوينت در طيف گسترده اي از صنايع از جمله اتوماسيون كارخانجات ، تجهيزات سنگين ، بسته بندي ، پزشكي ، نفت و گاز ، هوا فضا و … استفاده مي شود .

مفصل گردان ( مفصل چرخشي ):

مفصل گردان يا مفصل چرخشي قطعاتي دقيق براي ارتباط بين لوله هاي ثابت و قطعات دوار ماشين آلات مي باشند . و باعث انتقال مواد گازي ، مايع و يا نيمه جامد به ماشين آلات مي شوند . همچنين بسته به كاربرد آن مي تواند بيش از يك كانال داشته باشد .. تعداد كانال ها از ۲ تا ۳۵ كانال متفاوت است .

 

تعميرات روتاري جوينت :

از جمله خدمات شركت هيدروتب تعميرات روتاري جوينت مي باشد . در صورت ايراد در انواع روتاري جوينت شما مي توانيد با مراجعه به شركت ما و يا تماس با ما اطلاعاتي كسب كنيد.

قيمت روتاري جوينت :

روتاري جوينت در انواع مختلف و متفاوتي وجود دارند كه قيمت آن ها با توجه به كاربرد و كيفيت آن ها متفاوت مي باشد. هيدروتب هم انواع روتاري جوينت ها را براي كاربرد هاي مختلف توليد و عرضه مي كند . همچنين براي رفاه حال مشتريان خود قيمت روتاري جوينت خود را كاهش داده است .

منبع:روتاري جوينت چيست 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۵۵:۲۰ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

طراحي سايت در تبريز

طراحي سايت در تبريز

با طراحي سايت در تبريز توسط شركت وبيكس مي توانيد به كسب و كار خود رونق ببخشيد . اين شركت تاكنون پروژه هاي بسياري را در تبريز و ديگر شهرها به انجام رسانده است . طراحي وب سايت در تبريز همانند ديگر شهرها و كشورها داراي اهميت شده و روز به روز لزوم داشتن يك سايت براي معرفي كالا ها و خدمات مهم تر جلوه مي كند . امروزه رقابت بين شركت ها و فروشگاه ها بسيار شديد شده است و براي موفقيت در تجارت نياز به فعاليت گسترده بازاريابي و تبليغات است . با پيشرفت هاي تكنولوژي علاوه بر حضور در فضاي فيزيكي ، حضور پرقدرت در فضاي مجازي بسيار حائز اهميت مي باشد . اگر شما نيز براي كسب وكار خود اهميت بالايي قائل هستيد و هدف بلند مدتي را براي خود ترسيم نموديد بايد اقدام به طراحي سايتي مناسب با صنف خود نماييد .

با توجه به اهميت اين موضوع شركت هاي بسياري در حوزه طراحي وب راه اندازي شدند . به همين سبب ابتدا شما بايد از سوابق ، خدمات و تخصص شركتي كه مي خواهيد طراحي سايت خود را به آن بسپاريد ، اطمينان حاصل كنيد .

شركت هاي بسياري نيز به طراحي وب در تبريز مي پردازند  . از جمله شركت هاي معتبر مي توان به تجارت گستر شهريار ، آونگ وب ، وبيكس ، آكسان وب و ... اشاره كرد .

شركت وبيكس با سالها سابقه و بهره مندي از نيروي فني و مجرب مي تواند پاسخگويي انتظارات شما باشد و در تمامي مراحل راه اندازي وبسايت تا پشتيباني بعد از راه اندازي در كنار شما باشد .

همچنين با ارائه نمونه كارهاي شاخص و متنوع در صنوف مختلف توانسته رضايت مشتريان خود را جلب نمايد .

امكانات طراحي سايت در تبريز :

طراحي سايت با گرافيك زيبا و منحصر بفرد مطابق خواسته مشتري استفاده از رنگ بندي مناسب با هر صنف بهينه سازي ساختار سايت واكنش گرا ( ريسپانسيو ) بودن سايت امنيت بالا آموزش كامل و رايگان سرعت بالاي سايت يك سال پشتيباني كاملا رايگان

براي اطلاعات بيشتر و سفارش طراحي وب سايت در تبريز با ما تماس بگيريد.

منبع:طراحي سايت در تبريز 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۲:۵۱ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

طراحي سايت ديجي كالا

طراحي سايت ديجي كالا

ديجي كالا قوي ترين سايت فروشگاهي ايران است . اين سايت با امكانات بالا و كاربران بسيار مي تواند الگويي براي  ساير باشد . سايت ديجي كالا با اعتبار بالا داراي فروش روزانه بالايي مي باشد . موفقيت روز به روز سايت ديجي كالا موجب شده بسياري به فكر طراحي سايتي مثل ديجي كالا بيافتند . اما طراحي سايت دقيقا مشابه ديجي كالا كار آساني  نمي باشد و در مدت زمان كوتاه ميسر نمي شود . بلكه به تلاش و پشتكار بسيار نياز دارد .

طراحي سايت ديجي كالا

طراحي سايت ديجي كالا توسط چه شركتي انجام مي پذيرد ؟ اين همه تخصص و دقت توسط كدام شركت طراح وبي انجام پذيرفته است ؟ براي سفارش سايتي مشابه ديجي كالا چه بايد كرد ؟ براي سايتي همانند ديجي كالا چه ميزان بايد هزينه نمود ؟

اينها قسمتي از سوالاتي است كه در اين رابطه بين مردم ايجاد شده است . نكته اول كه بسيار بايد به آن توجه نمود اين است كه طراحي سايتي همانند ديجي كالا و رسيدن به قدرت آن مستلزم تلاش بسياري مي باشد و موفقيت امروزه صاحبان ديجي كالا يك روزه انجام نپذيرفته است . بنابراين شما نيز بايد با عزمي راسخ در اين راه گام برداريد .
طراحي سايت ديجي كالا توسط تيم داخلي انجام مي پذيرد . مزيت اين كار اين است كه تيم برنامه نويس و طراح زير نظر  مديران فعاليت نموده و كاملا با درخواست هاي مشتريان ، انتظارات مديران و خواست بازار در ارتباطند . اين ارتباط موفق يكي از عوامل موفقيت سايت ديجي كالا مي باشد . اما اين موضوع نبايد موجب دلسردي شما شود . ديجي كالا نيز پله هاي موفقيت را به صورت گام به گام طي نموده است و اگر شما هم مايليد تا فروش بسيار بالايي داشته باشيد و هدف بلند مدتي براي فعاليت خود متصوريد ميتوانيد شروع كنيد .
ما در شركت تجارت گستر شهريار تا كنون سايت هاي فروشگاهي بسياري را همانند ديجي كالا طراحي نموده ايم . براي مثال سايت ددي كالا ، سايت تبريز 24 و ….
اگر شما هم در تصميم خود براي موفقيت در كسب و كار راسخ هستيد با شماره 04135576835 تماس بگيريد تا با يك جلسه مشاوره رايگان با كارشناسان ما از تخصص بالاي ما اطمينان حاصل كنيد . پس براي سفارش طراحي سايتي مشابه ديجي كالا كافي است با ما تماس بگيريد تا از مشاوره كارشناسان ما بهره مند شويد.

منبع:طراحي سايت ديجي كالا


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۵۸:۲۸ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

طراحي سايت آگهي

طراحي سايت آگهي

از جمله نمونه سايت هاي طراحي سايت محبوب ، طراحي سايت آگهي مي باشد . طراحي سايت آگهي امروزه در بين مردم  بسيار رواج يافته است و بسياري از مردم براي خريد و يا فروش كالاهاي خود به اين سايت ها مراجعه مي كنند . به همين سبب مي توان بازديد كنندگان و كاربران اين سايت ها را به دو دسته تقسيم كرد . دسته اول كساني كه كالا و خدمتي را براي فروش و يا عرضه دارند . دسته دوم هم افرادي كه قصد خريد كالايي را داشته و يا به دنبال خدماتي هستند و به راحتي مي توانند با استفاده از قابليت جستجو پيشرفته در طراحي سايت آگهي كالاي خود را پيدا كرده و خريداري نمايند . در اين سايت ها مردم آگهي هاي خود را به صورت رايگان يا با پرداخت پول ثبت مي كنند . امروزه بازديد كنندگان سايت هاي آگهي در حال افزايش است .

در اغلب سايت هاي آگهي ثبت آگهي ساده رايگان مي باشد و آگهي دهندگان مي توانند بدون پرداخت هزينه اي آگهي خود را ثبت نمايند . به همين سبب سايت هاي آگهي از كاربران زيادي برخوردار هستند . وجود كاربران بالا موجب آگهي هاي بسيار مي شود و اين براي افراد آگهي دهنده مناسب نمي باشد . به همين سبب در سايت هاي آگهي امكان درج آگهي ويژه قرار داده شده است كه آگهي كاربران با پرداخت هزينه اي مناسب در قسمت آگهي هاي ويژه و برجسته نمايش داده شود . صاحبان سايت هاي آگهي هم از اين طريق مي توانند به كسب درآمد بپردازند . از نمونه طراحي سايت آگهي موفق مي توان به سايت ديوار و شيپور اشاره نمود كه بازديد كنندگان بسياري در سراسر كشور دارد .

منبع:طراحي سايت آگهي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۵۸:۴۶ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع: