طراحي سايت حرفه اي طراحي سايت حرفه اي .

طراحي سايت حرفه اي

عايق صوتي

با توجه به خواص الياف و استفاده بشر در زندگي روزمره از پشم و پنبه الياف ايزوبز توانسته كارايي پشم و پنبه را افزايش دهد. اين الياف از اختلاط پشم و پنبه با پلي استر تو خالي تشكيل شده و از ساختار سبك و در عين حال مقاومي بر خوردار مي باشد.

الياف ايزوبز مي توانند علاوه بر جلوگيري از تبادل سرما و گرما عايق صوتي مناسبي براي ساختمان ها باشد در اين مقاله يك نگاه اجمالي به كارايي  الياف به عنوان عايق صوتي براي ساختمان خواهيم داشت.

 

مقدمه

انسان همواره از الياف براي آسايش و آرامش خود استفاده مي كند تن پوش مناسب در فصول مختلف از الياف گوناگوني توليد مي گردد. فرش ، رخت خواب و… هر كدام مي توانند با الياف خاصي نسبت به عملكردشان توليد شده باشند. با بالا رفتن سطح علمي و تلاش دانشمندان در سال ۱۹۰۴ الياف پلي استر تو خالي تجاري گرديد و با ويژگي هاي جديد نسبت به الياف قديمي توانست نيازهاي بشر را تامين كند در همين راستا بعد از سپري شدن مدت كوتاهي به كمك فناوري نانو تكنولوژي توانستند الياف جديدي را با كارايي و خواص بيشتر به بازار جهاني عرضه كنند كه هم خصوصيات پلي استر تو خالي و هم الياف قديمي مانند پشم و پنبه را داشته باشد اين الياف عايق صوتي مناسبي براي ساختمان محسوب مي شود و مي تواند مشكلات صوتي ، حرارتي و برودتي يك ساختمان را برطرف كند.

براي كاهش و مقابله با انتقال شدت صوت از محيطي به محيط ديگر بايد از مواد پوششي كه ميتواند شدت صوت را در خود پيچانده و به اندازه قابل توجهي كاهش دهد استفاده نمود كه به آن پوشش عايق صوتي گفته مي شود.

منبع:عايق صوتي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۰:۲۸ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

عايق صوتي براي كف ساختمان

در يك مجتمع مسكوني و يا مجتمع هاي تجاري ساكنين آنها همواره با مشكل تبادل صدا بين طبقات ناشي از  ضربات پا و ساير صداهاي مزاحم از طبقات بالا به پايين روبرو بوده‌اند. كه در حال حاضر اكثرا اين مشكل در ساخت و ساز مجتمع ها زيادتر شده و تا حدي پيشرفت كرده كه گاهي از طبقات پايين هم صدا به طبقات بالاتر از خود به گوش مي رسد.

تاكنون مصالح و روشهاي مرسوم جهت كاهش اين صدا ها  جوابگوي بشر نشده و همواره نارضايتي نسبت به اين موضوع در سطح خيلي بالايي به گوش مي رسد. امروزه با پيشرفت علم و تكنولوژي محصولاتي با مزيت هاي  كاهش صدا براي عايق صوتي كف ساخته شده اند كه هر كدام از  محصولات داراي ويژگي ها و ضخامت  و اندازه هاي متفاوتي هستند كه هر كدام به ميزان قابل توجهي كاهش دسيبلي دارند .

عايق صوتي ايزوبز

در ميان اين محصولات عايق صوتي  ايزوبز با فناوري نانو تكنولوژي و ضخامت ناچيز و همچنين عمر بسيار طولاني پاسخگوي نياز بشر ميباشد .برايعايق صوتي براي كف ساختمان با اين محصول نسبت به ضخامت كاهش صدا ما بين ۳۵  دسيبل براي ضخامت ۷ ميلي متري و كاهش   ۵۰  دسيبل براي  ضخامت ۱۵۵ ميلي متر امكان پذير مي باشد . براي كساني كه در  صنعت ساختمان و ديگر صنايع فعاليت دارند و در پي محصولي برايعايق صوتي كف ميباشند .

بد نيست چند مورد از مزيت ها و ويژ گي هاي اين محصول را با ديگر محصولات مقايسه كنند . اين محصول به لحاظ سادگي در حمل و نقل بصورت رولي كه هر رول با عرض يك متر و با طول ۱۵ متر كه با كمترين وزن ممكن (۱۵ كيلو)  توليد شده و امكان نصب سريع توسط خريدار به صورت عمودي و افقي فراهم نموده است. كافيست كل سطوح مورد نظر توسط خريدار چسب كاري شده و مثل موكت اين محصول را نصب نمايند.

در روشهاي معمول پس از كف‌سازي اوليه كه معمولاً يك بتن مگر مي باشد سطح مورد نظر را تميز و جارو مي كنيم و عايق صوتي كف ايزوبز را بعد از  چسب كاري سطح مورد نظر روي زمين پهن ميكنيم و برشهاي لازم در كناره ها را با تيغ انجام و سپس كف‌سازي نهايي بر روي محصول ايزوبز انجام مي‌شود.

در زير چند نمونه از ويژگي ها و مزيت هاي عايق صوتي براي كف ساختمان ايزوبز را شرح ميدهيم.

عايق صوتي

عايق حرارتي

ضد رطوبت

ضخامت ۷ و ۱۵ ميلي متري

داراي تائيديه بهداشت

داراي برگ تائيديه اروپا

عمر بسيار طولاني

توليد با فناوري نانو

داراي برگ گارانتي

سازگاري با همه ملات ها

غير قابل اشتعال

منبع:عايق صوتي براي كف ساختمان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۹:۴۶ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

عايق صوتي براي سقف ساختمان

امروزه در مجتمع هاي مسكوني و تجاري به دليل كاربرد يونوليت براي حجم سازي در سقف يا كف طبقات مشكل انتقال صدا از سقف به طرف پايين به حدي زياد شده كه اكثر هم وطنان از اين مشكل رنج مي برند مشكلاتي از قبيل صدا هاي ضربه اي كوبه اي و حتي حرف زدن يا لوله هايي كه از سقف اتاق عبور ميكنند كه در حال حاضر اكثرا اين مشكل در ساخت و ساز مجتمع ها بيش از پيش شده و تا حدي پيشرفت كرده كه گاهي منجر به تغيير مجتمع خود ميباشند .

تكنولوژي ايزوبز

تاكنون مصالح و روشهاي مرسوم جهت كاهش اين صدا ها پاسخگو نبوده و همواره مردم نارضايتي نسبت به اين موضوع دارند امروزه با پيشرفت علم و تكنولوژي عايق صوتي براي سقف ساختمان با محصول ايزوبز با ضخامت ۷ و ۱۵ ميلي متري با كاهش ۳۵ الي ۵۰۰ دسيبل صدا ساخته شده  است كه داراي ويژگي ها و مزيتهاي منحصر بفردي ميباشد.

عايق صوتي ايزوبز با فناوري نانو تكنولوژي و ضخامت ناچيز و همچنين عمر بسيار طولاني بهترين عايق صوتي براي سقف ميباشد .براي عايق صوتي سقف با اين محصول ابتدا ضخامت مورد نظر را انتخاب كرده و سقف مورد نظر را با چسب مخصوص اين محصول با كمك كاردك شيار دار آغشته كنيم و مانند موكت يا كاغذديواري اين محصول را بغل هم بدون گذاشتن كمترين درز نصب نماييم.

عايق صوتي سقف در ساختمان هايي كه در حال احداث ميباشند معمولا بين طبقات بعد از بتن ريزي استفاده ميشود ولي از آنجايي كه اكثر مجتمع ها با در نظر نگرفتن عايق صوتي براي سقف ساختمان ساخته ميشوند اين محصول را ميتوانيد بعد از احداث مجتمع ها نيز استفاده نماييد .

چند مورد از مزيت ها و ويژگي هاي عايق صوتي براي سقف ساختمان

 

اين محصول به صورت رولي توليد شده و حمل و نقل آن آسان مي باشد عرض اين محصول ۱ متر و طول محصول ۱۵ متر ميباشد كه به اندازهاي مورد نياز برش داده و نصب مي گردد .
عايق صوتي
عايق حرارتي
ضد رطوبت
ضخامت ۷ و ۱۵ ميلي متري
داراي تائيديه بهداشت
داراي برگ تائيديه اروپا
عمر بسيار طولاني
توليد با فناوري نانو
داراي برگ گارانتي
سازگاري با همه ملات ها
غير قابل اشتعال

منبع:عايق صوتي براي سقف ساختمان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۰:۱۰ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

عايق صوتي براي ديوار مشترك

امروزه مفاهيم و شاخصه هاي لازم جهت يك فضاي زندگي ايده ال از چهار چوب ها و تعاريف قديم سعود كرده و محدود به چهار ديوار و سقف بالاي سر نيست. تمامي سيستم ها جهت رفاه حال انسان پديد آمده مانند سيستم هاي گرمايشي و سرمايشي، آسانسور و… كه هر كدام نقش مهمي را در زنگي افراد ايفا ميكنند .

منازل بسياري از اين حيث وجود دارند كه با صرف هزينه هاي زياد در بخش دكوراسيون داخلي و نماي ساختمان و عدم توجه به استانداردهاي ساختمان سازي متحمل خسارت هاي مالي و زماني شده اند.
عايق كاري در ساختمان يكي از مهم ترين بخش هاي ساختمان سازي محسوب مي شود. عايق صوتي براي ديوار مشترك بيشتر در ساختمان هايي مورد استفاده قرار ميگيرد كه در هر طبقه دو يا چند واحد مسكوني وجود داشته باشد.
در طبقاتي كه داراي چند واحد مسكوني هستند ديوارهاي مشتركي بين منازل وجود دارد كه تبادل صدا به راحتي در آن صورت ميگيرد راه كار جلوگيري از اين مشكل استفاده از عايق صوتي براي ديوار مشترك است .

عايق ايزوبز

عايق صوتي ايزوبز ساخته شده از الياف تو خالي و با بهره گيري از فناوري نانو تنها عايق صوتي براي ديوار مشترك است . محصول ايزوبز با ضخامت ۱۵ ميلي متر و همچنين كاهش حداقل ۵۰ دسيبل صدا بهترين عايق صوتي براي ديوار مشترك مي باشد .
خانه استاندارد خانه اي است كه بر اساس مقررات ملي ساختمان فضايي ايمن،آرام و مناسب براي ساكنين ايجاد ميكند.

منبع:عايق صوتي براي ديوار مشترك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۰:۰۴ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

روتاري جوينت

روتاري جوينت

روتاري جوينت واحدي است كه اجازه چرخش و دوران به واحدهاي متحد را مي دهد.روتاري جوينت يك ايستگاه بين معبر تامين كننده انرژي و  بخش گردان مانند غلتك , دوك و سيلندر مي باشد.روتاري جوينت اجازه جريان مايع را به داخل و بيرون بخش هاي دوار مي دهد.مايع هاي سيال در روتاري جوينت و بخش هاي دوار شامل انواع جامدات و مايعات مانند روغن حرارتي ,آب ,سرد كننده و مايع هاي هيدروليكي مي باشد.روتاري جوينت براي سرد و گرم كردن و انتقال مايع و قدرت نيز به كار ميرود.

از روتاري جوينت به عنوان دريچه روتار,جفت روتار ,روتورسيل ,روتار هوا نيز ياد مي شود.روتاري جوينت چرخان محكم به دريچه داخلي چفت  ميشود.در طول زمان جريان مايعات از روتاري جوينت قسمت ثابت ,ثابت ميماند و روتاري جوينت ميچرخد.در زير فشار زياد و حركت مداوم ,روتاري جوينت حول محور ميچرخد.طراحي روتاري جوينت بسته به محل نصب ميتواند اشكال گوناگوني داشته باشد.

روتاري جوينت ميتواند اشكال ,سايزو ابعاد مختلفي داشته باشد اما چهار پايه اصلي دارند شامل بخش غلاف ,محور,ياتاقان و ايستگاه مي باشد. روتاري جوينت از فولاد و الومينيوم براي مقاومت در برابر انواع فشار ساخته ميشود.

منبع: روتاري جوينت 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۱:۲۹ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

انواع روتاري جوينت

انواع روتاري جوينت

انواع روتاري جوينت در صنعت وجود دارد كه هر كدام با توجه به كاربرد آن استفاده مي شود . در اين مقاله به معرفي انواع روتاري جوينت ها مي پردازيم . بسياري  از بخش هاي روتاري جوينت معبر هاي چندگانه را بهم  وصل مي نمايند ,بعضي از انها براي تحت كنترل دراوردن شرايط خاص  طراحي شده اند. مثلا روتاري جوينت خاصي وجود دارد كه همزمان بايد چندين ماده عبور دهد.

روتاري جوينت از نوع مستقيم  و سرراست ماده را مستقيما از روتاري به بيرون انتقال ميدهد.نوع ديگري از روتاري جوينت ,معبر زانويي نام دارد كه باعث مي شود كه ماده از مانع وچندين معبر عبور كند.روتاري جوينت چند  معبره بيشتر به سيلندر سوراخ شده شباهت دارد.در روتاري جوينت هاي چند معبره ,فضاهاي اتاق مانندي وجود دارد كه بوسيله معبرهاي روتاري جوينت از هم جدا شده اند تا ماده درون روتاري جوينت را از هم جدا نگه دارند.اين نوع  از روتاري جوينت ها بيشتر در صنايع پلاستيكي و ديگر محصولات نفتي استفاده ميشود.

منبع: انواع روتاري جوينت 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۰:۵۱ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

روتاري جوينت چيست

روتاري جوينت براي انتقال مايع مانند آب ، هوا ، روغن هيدوليك ، خنك كننده و بخار از منابع ساكن به قطعات چرخشي به كار مي رود .
شير روتاري جوينت در طيف گسترده اي از صنايع از جمله اتوماسيون كارخانجات ، تجهيزات سنگين ، بسته بندي ، پزشكي ، نفت و گاز ، هوا فضا و  … استفاده مي شود .

مفصل گردان ( مفصل چرخشي ):

مفصل گردان يا مفصل چرخشي قطعاتي دقيق براي ارتباط بين لوله هاي ثابت و قطعات دوار ماشين آلات مي باشند . و باعث انتقال مواد گازي ، مايع و يا نيمه جامد به ماشين آلات مي شوند . همچنين بسته به كاربرد آن مي تواند بيش از يك كانال داشته باشد .. تعداد كانال ها از ۲ تا ۳۵ كانال متفاوت است .

 

تعميرات روتاري جوينت :

از جمله خدمات شركت هيدروتب تعميرات روتاري جوينت مي باشد . در صورت ايراد در انواع روتاري جوينت شما مي توانيد با مراجعه به شركت ما  و يا تماس با ما اطلاعاتي كسب كنيد.

قيمت روتاري جوينت :

روتاري جوينت در انواع مختلف و متفاوتي وجود دارند كه قيمت آن ها با توجه به كاربرد و كيفيت آن ها متفاوت مي باشد. هيدروتب هم انواع روتاري جوينت ها را براي كاربرد هاي مختلف توليد و عرضه مي كند . همچنين براي رفاه حال مشتريان خود قيمت روتاري جوينت خود را كاهش  داده است .

منبع:روتاري جوينت چيست


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۱۴:۳۹ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

طراحي سايت در تبريز

با طراحي سايت در تبريز توسط شركت وبيكس مي توانيد به كسب و كار خود رونق ببخشيد . اين شركت تاكنون پروژه هاي بسياري را در تبريز و ديگر شهرها به انجام رسانده است . طراحي وب سايت در تبريز همانند ديگر شهرها و كشورها داراي اهميت شده و روز به روز لزوم داشتن يك سايت براي معرفي كالا ها و خدمات مهم تر جلوه مي كند .
امروزه رقابت بين شركت ها و فروشگاه ها بسيار شديد شده است و براي موفقيت در تجارت نياز به فعاليت گسترده بازاريابي و تبليغات است . با پيشرفت هاي تكنولوژي علاوه بر حضور در فضاي فيزيكي ، حضور پرقدرت در فضاي مجازي بسيار حائز اهميت مي باشد .
اگر شما نيز براي كسب وكار خود اهميت بالايي قائل هستيد و هدف بلند مدتي را براي خود ترسيم نموديد بايد اقدام به طراحي سايتي مناسب با صنف خود نماييد .

با توجه به اهميت اين موضوع شركت هاي بسياري در حوزه طراحي وب راه اندازي شدند . به همين سبب ابتدا شما بايد از سوابق ، خدمات و تخصص شركتي كه مي خواهيد طراحي سايت خود را به آن بسپاريد ، اطمينان حاصل كنيد .

شركت هاي بسياري نيز به طراحي وب در تبريز مي پردازند  . از جمله شركت هاي معتبر مي توان به تجارت گستر شهريار ، آونگ وب ، وبيكس ، آكسان وب و … اشاره كرد .

شركت وبيكس با سالها سابقه و بهره مندي از نيروي فني و مجرب مي تواند پاسخگويي انتظارات شما باشد و در تمامي مراحل راه اندازي وبسايت تا پشتيباني بعد از راه اندازي در كنار شما باشد .

همچنين با ارائه نمونه كارهاي شاخص و متنوع در صنوف مختلف توانسته رضايت مشتريان خود را جلب نمايد .

امكانات طراحي سايت در تبريز :

طراحي سايت با گرافيك زيبا و منحصر بفرد مطابق خواسته مشتري
استفاده از رنگ بندي مناسب با هر صنف
بهينه سازي ساختار سايت
واكنش گرا ( ريسپانسيو ) بودن سايت
امنيت بالا
آموزش كامل و رايگان
سرعت بالاي سايت
يك سال پشتيباني كاملا رايگان

براي اطلاعات بيشتر و سفارش طراحي وب سايت در تبريز با ما تماس بگيريد.

منبع: طراحي سايت در تبريز 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۹:۱۷ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

طراحي سايت ديجي كالا

طراحي سايت ديجي كالا

ديجي كالا قوي ترين سايت فروشگاهي ايران است . اين سايت با امكانات بالا و كاربران بسيار مي تواند الگويي براي  ساير باشد . سايت ديجي كالا با اعتبار بالا داراي فروش روزانه بالايي مي باشد . موفقيت روز به روز سايت ديجي كالا موجب شده بسياري به فكر طراحي سايتي مثل ديجي كالا بيافتند . اما طراحي سايت دقيقا مشابه ديجي كالا كار آساني  نمي باشد و در مدت زمان كوتاه ميسر نمي شود . بلكه به تلاش و پشتكار بسيار نياز دارد .

طراحي سايت ديجي كالا

طراحي سايت ديجي كالا توسط چه شركتي انجام مي پذيرد ؟ اين همه تخصص و دقت توسط كدام شركت طراح وبي انجام پذيرفته است ؟ براي سفارش سايتي مشابه ديجي كالا چه بايد كرد ؟ براي سايتي همانند ديجي كالا چه ميزان بايد هزينه نمود ؟

اينها قسمتي از سوالاتي است كه در اين رابطه بين مردم ايجاد شده است . نكته اول كه بسيار بايد به آن توجه نمود اين است كه طراحي سايتي همانند ديجي كالا و رسيدن به قدرت آن مستلزم تلاش بسياري مي باشد و موفقيت امروزه صاحبان ديجي كالا يك روزه انجام نپذيرفته است . بنابراين شما نيز بايد با عزمي راسخ در اين راه گام برداريد .
طراحي سايت ديجي كالا توسط تيم داخلي انجام مي پذيرد . مزيت اين كار اين است كه تيم برنامه نويس و طراح زير نظر  مديران فعاليت نموده و كاملا با درخواست هاي مشتريان ، انتظارات مديران و خواست بازار در ارتباطند . اين ارتباط موفق يكي از عوامل موفقيت سايت ديجي كالا مي باشد . اما اين موضوع نبايد موجب دلسردي شما شود . ديجي كالا نيز پله هاي موفقيت را به صورت گام به گام طي نموده است و اگر شما هم مايليد تا فروش بسيار بالايي داشته باشيد و هدف بلند مدتي براي فعاليت خود متصوريد ميتوانيد شروع كنيد .
ما در شركت تجارت گستر شهريار تا كنون سايت هاي فروشگاهي بسياري را همانند ديجي كالا طراحي نموده ايم . براي مثال سايت ددي كالا ، سايت تبريز 24 و ….
اگر شما هم در تصميم خود براي موفقيت در كسب و كار راسخ هستيد با شماره 04135576835 تماس بگيريد تا با يك جلسه مشاوره رايگان با كارشناسان ما از تخصص بالاي ما اطمينان حاصل كنيد . پس براي سفارش طراحي سايتي مشابه ديجي كالا كافي است با ما تماس بگيريد تا از مشاوره كارشناسان ما بهره مند شويد.

منبع:طراحي سايت ديجي كالا


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۶:۱۵ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع:

طراحي سايت آگهي

طراحي سايت آگهي با بالاترين امكانات در تجارت گستر شهريار

از جمله نمونه سايت هاي طراحي سايت محبوب ، طراحي سايت آگهي مي باشد . طراحي سايت آگهي امروزه در بين مردم  بسيار رواج يافته است و بسياري از مردم براي خريد و يا فروش كالاهاي خود به اين سايت ها مراجعه مي كنند . به همين سبب مي توان بازديد كنندگان و كاربران اين سايت ها را به دو دسته تقسيم كرد . دسته اول كساني كه كالا و خدمتي را براي فروش و يا عرضه دارند . دسته دوم هم افرادي كه قصد خريد كالايي را داشته و يا به دنبال خدماتي هستند و به راحتي مي توانند با استفاده از قابليت جستجو پيشرفته در طراحي سايت آگهي كالاي خود را پيدا كرده و خريداري نمايند . در اين سايت ها مردم آگهي هاي خود را به صورت رايگان يا با پرداخت پول ثبت مي كنند . امروزه بازديد كنندگان سايت هاي آگهي در حال افزايش است .

در اغلب سايت هاي آگهي ثبت آگهي ساده رايگان مي باشد و آگهي دهندگان مي توانند بدون پرداخت هزينه اي آگهي خود را ثبت نمايند . به همين سبب سايت هاي آگهي از كاربران زيادي برخوردار هستند . وجود كاربران بالا موجب آگهي هاي بسيار مي شود و اين براي افراد آگهي دهنده مناسب نمي باشد . به همين سبب در سايت هاي آگهي امكان درج آگهي ويژه قرار داده شده است كه آگهي كاربران با پرداخت هزينه اي مناسب در قسمت آگهي هاي ويژه و برجسته نمايش داده شود . صاحبان سايت هاي آگهي هم از اين طريق مي توانند به كسب درآمد بپردازند . از نمونه طراحي سايت آگهي موفق مي توان به سايت ديوار و شيپور اشاره نمود كه بازديد كنندگان بسياري در سراسر كشور دارد .

منبع: طراحي سايت آگهي 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۲:۱۰ توسط:تجارت گستر شهريار موضوع: